Piezvaniet mums

Informatīvā līnija:  20491442     e-pasts: info@zaluzijasjums.lv

Jaunumi - Žalūzijas pakešu logiem Rīgā

Vēlaties uzdot jautājumu, veikt pasūtījumu vai saņemt konsultāciju?

"Esam pilnīgi apmierināti ar rullo "Diena-Nakts", ko uzstādījām savā privātajā mājā. Šis produkts ir izrādījies par lielisku risinājumu, kas nodrošina gan funkcionalitāti, gan stilu.

Rulo "Diena-Nakts" piedāvā lielisku iespēju regulēt gaismas daudzumu mūsu telpās. Tas ir īpaši noderīgi, lai iegūtu nepieciešamo privātumu un kontrolētu saules gaismas iedarbību. 

Turklāt šis risinājums ir estētiski pievilcīgs. Tas iederas mūsu mājas interjerā, piešķirot tai mūsdienīgu un elegantu izskatu. Krāsu un dizaina izvēles iespējas ir plašas, tādējādi šis produkts ļauj pilnīgi pielāgoties mūsu personīgajām vēlmēm.

Rulo "Diena-Nakts" ir kvalitatīvs un izturīgs produkts, un mēs esam pārliecināti, ka tas kalpos mums ilgu laiku." 

Andrejs B. 

Lasīt tālāk

ISO horizontālās žalūzijas: Funkcionalitāte un Stils vienā Risinājumā

 
ISO horizontālās alumīnija  žalūzijas - moderns un praktisks veids, kā iegūt efektīvu saules aizsardzību un piešķirt jūsu telpai eleganti un mūsdienīgu izskatu. Šīs žalūzijas piedāvā daudzas priekšrocības, kas tos padara par populāru izvēli logu apdarei. Šajā rakstā apskatīsim galvenās ISO horizontālo žalūziju priekšrocības.
 
1.  ISO horizontālās žalūzijas ļauj jums viegli kontrolēt gaismas plūsmu telpā, pielāgojot to saskaņā ar jūsu vajadzībām. Jūs varat izveidot piemērotu noskaņojumu un nodrošināt privātumu, kur to nepieciešams.
 
3. ISO horizontālās žalūzijas tiek izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, kas ir izturīgi pret saules stariem un mitrumu. Tas nozīmē, ka tās kalpos jums ilgu laiku, padarot tās par ilgtspējīgu izvēli.
 
4. Šīs žalūzijas ir pieejamas plašā krāsu un dizaina klāstā, ļaujot jums pielāgot tās savam interjeram. Jūs varat izvēlēties to, kas vislabāk atbilst jūsu personiskajām vēlmēm un telpas stilam.
 
5. ISO horizontālās žalūzijas var viegli pacelt un nolikt, kā arī regulēt lāmu leņķi, lai panāktu vēlamo apgaismojumu un privātuma līmeni. Daži modeļi pat piedāvā automatizētas vadības iespējas, kas atvieglo to lietošanu.
 
ISO horizontālās žalūzijas piedāvā praktisku un stilīgu risinājumu logu apdarei, kas kombinē efektīvu saules aizsardzību un estētisko pievilcību. To izmantošana padarīs jūsu telpu ne tikai funkcionalu un energoefektīvu, bet arī piešķirs tai mūsdienīgu izskatu.
Lasīt tālāk

Žalūzijas skolām ir priekšroka salīdzinājumā ar citām gaismas aizsardzības konstrukcijām, pirmkārt, pateicoties precīzai gaismas kontrolei. Atkarībā no dabiskās apgaismojuma un nodarbībām, var rasties nepieciešamība vai nu apmākt, vai otrkārt, nodrošināt maksimālu apgaismojumu, un tieši žalūzijas ir nepārspējamas šajā ziņā. Atšķirībā no aizkariem, kas var būt vai nu aizvērti, vai atvērti, žalūzijas var regulēt plašā diapazonā. Atsevišķi žalūzijas elementi - lamelis - ir pārvietojami, un atkarībā no to leņķa, žalūzijas maina gaismas caurlaidību.

Žalūzijas skolas kabinetiem vispārējiem priekšmetiem var tikt izvēlētas bez īpašiem ierobežojumiem. Tomēr, ja kabinetā ir projektori vai interaktīvā tāfele, priekšroka jādod žalūzijām, kas spēj nodrošināt pilnīgu vai ievērojamu aptumšošanu. Tās var būt "blackout" audumi. "Blackout" auduma žalūzijas arī neļauj gaismai iekļūt un tām ir auduma žalūziju priekšrocības. Ja nav nepieciešamības pēc pilnīgas aptumšošanas, tad pusei caurlaidīgiem audumiem vai krāsotajam plastmasai žalūzijas izslēgs tiešu saules staru iekļūšanu kabinetā, radot maigu izkliedētu apgaismojumu.

Žalūziju izmantošanas priekšrocības skolās:

Ļauj precīzi regulēt dabisko apgaismojumu mācību telpās, radot maksimāli komfortablus apstākļus.
Ražotas no sertificētiem materiāliem, atbilstot sanitāri-higiēniskajiem un ugunsdrošības standartiem.
Mēs vienmēr piedāvājam zemas cenas!
Lai uzzinātu žalūziju cenu un saņemtu atbildes uz jūsu interesējošiem jautājumiem, zvaniet pa tālruni vai atstājiet pieprasījumu mūsu vietnē. Mūsu menedžeri pastāstīs par produktiem un akcijām, kā arī nodrošinās aktuālu informāciju par materiāliem un cenām.

Kādas žalūzijas labāk izvēlēt skolai?

Rulo žalūzijas 

Ofisa vertikālas žalūzijas

Rulo-kasēšu žalūzijas 

Metāla žalūzijas logiem

Mēs pakalpojumi ir pieējami: 

Jēkabpils

Jūrmala

Jelgava

Liepāja

Rēzekne

Rīga

Valmiera

Ventspils

Ainaži

Aizkraukle

Baldone

Bauska

Cēsis

Daugavpils

Dobele

Kuldīga

Limbaži

Ogre

Olaine

Tukums

Talsi

Saulkrasti

Saldus

Sigulda

 

 

Lasīt tālāk

Izvēloties pretinsektu tīkli, ir jāņem vērā jūsu vajadzības un priekšrocbas. Šeit ir galvenie Moskītu tīklu veidi un to īpašības:

Moskītu tīkli rāmī (vai rāmja moskītu tīkli) - tos bieži uzstāda ārpusē. Tie piemēroti visiem veida logu rāmjiem ar divkameru stikliem. Tas ir ērts un vienkāršs variants, kas nodrošina uzticamu aizsardzību pret kukaiņiem.

Insektu siets ruļļos (Pretinsektu rullo tīkli) - tas ir ērts lietošanā variants, līdzīgi kā rullējamas žalūzijas. Tos viegli var nolaist un pacelt pēc vajadzības. Piemēroti gan logiem, gan durviem.

Durvju moskītu tīkls (Veramais durvju siets) - viegli uzstādāmi un pieejami plašā krāsu un materiālu klāstā, kas tos padara pievilcīgus un efektīvus lietošanā.

Pirms izvēlēties moskītu tīkli logiem, ieteicams ņemt vērā logu vai durvju veidu un izmēru, kā arī jūsu vēlmes attiecībā uz dizainu un lietošanas ērtību. Ir svarīgi arī pievērst uzmanību materiālu kvalitātei un izturībai, lai moskīta siets kalpotu jums uzticami un ilgu laiku.

Tādējādi moskītu tīklu uzstādīšana ļaus jums komfortabli baudīt siltās gada laika priekšrocības, nerūpējoties par kukaiņiem un nevēlamiem viesiem jūsu mājā vai dzīvoklī.

Lasīt tālāk

Romiešu aizkari - eleganti un izsmalcināti logu apdares materiāli, kuriem ir senas saknes, sākot no Romas impērijas laikiem. Tie ir izturējuši laika pārbaudījumu un plaši izmantojami mūsdienu interjeros.

Galvenā romiešu aizkaru iezīme ir to kompakts dizains, jo tie paceļas vertikāli, sakārtojoties augšup. Šos aizkarus var pacelt un nolaist, izmantojot vadu vai ķēžu mehānismu.

Romiešu žalūzijas atšķiras no rullo žalūzijam, kas ir vienā veidā, jo rullējamie žalūzijas tiek sarullēti un paslēpti speciālā kastē, kas atrodas augšpusē. Savukārt, romas aizkari vienkārši sakārtojas augšējā daļā, veidojot krelles. Tiem ir arī vairāki horizontāli elementi, kas ļauj kontrolēt izkārtošanās augstumu.

Rullo žalūzijas parasti izskatās vienkāršāki un minimalistiskāki, kas bieži padara tos piemērotus birojiem un tehniskiem telpām. Savukārt, romiešu aizkari rada mājīgu atmosfēru un plaši tiek izmantoti mājas interjeros.

Pateicoties savai vēsturei un izsmalcinātajam dizainam, romiešu aizkari turpina būt populāra un pievilcīga izvēle tiem, kas meklē izsmalcinātu un stilīgu logu apdari.

Lasīt tālāk

Plissē žalūzijas — relatīvi jauns gaismu atstarojošs izstrādājums logu, starpsienu un durvju ailu noformēšanai. Tās sevī ir apvienojušas praktiskumu, izsmalcinātību, kompaktumu, oriģinalitāti, estētiku un patīkamu cenu. Plissē žalūzijas interjeru padara skaistāku, kā arī pasargā telpu no svešām acīm un saules.

Pateicoties savai viengabala konstrukcijai, plissē žalūzijas ikvienai telpai piešķir vairāk izsmalcinātības un elegances. Tās tiek izmantotas dažādu stilu interjeru dizaina uzlabošanai, piešķirot tam oriģinalitāti un akurātumu. Plissē aizkari — lieliska alternatīva parastajiem aizkariem. Tie izskatās ļoti maigi patīkamo faktūru un toņu dēļ, kā arī spilgti un stilīgi mūsdienīgo krāsu dēļ.

Plissē žalūzijas bieži izmanto griestu un mansarda logiem, kā ar franču panorāmas logiem. Tomēr, neskatoties uz to, šādas žalūzijas ir lieliski piemērotas arī nelieliem logiem.

Tās var būt caurspīdīgas vai, tieši otrādi, noēnot saules gaismu. Viss ir atkarīgs no žalūziju materiāla faktūras. Mēdz būt, ka žalūzijas laiž cauri gaismu, piepildot ar to istabu, taču nelaiž siltumu — tā ir šī žalūziju veida atšķirīgā iezīme.

Kā funkcionālais un dekoratīvais elements plisē žalūzijas veiksmīgi pilda abas šīs funkcijas. Atkarībā no tā, vai jums nepieciešams paslēpties no saules, vai ielaist gaismu istabā, tiek izvēlēts materiāla blīvums un caurspīdīgums.

Lasīt tālāk

Kāda veida žalūzijas labāk iegādāties? Šādu jautājumu bieži uzdod tie, kuri ar žalūziju iegādi saskaras pirmo reizi. Tās atšķiras pēc tipa, materiāla, krāsu gammas un faktūras. Lai jaunais loga noformējums mājokļa saimniekiem patiktu, viņiem rūpīgi jāiepazīstas ar dažādu veidu žalūziju savstarpējām atšķirībām. Pēc tipa žalūzijas iedala horizontālajās, kuru lameles izvietotas loga platumā, un vertikālajās, ko veido loga ailā stateniski piekārtas loksnes.

Lasīt tālāk