Informatīvā līnija:  20491442     e-pasts: info@zaluzijasjums.lv

Rāmja moskītu tīkli/sieti

Vēlaties uzdot jautājumu, veikt pasūtījumu vai saņemt konsultāciju?

Rāmja moskītu tīkli/sieti

Ir steidzami vajadzīgi moskīta sieti? Mūsu speciālists jau brauc pie Jums! Tel. 20491442

Rāmja moskītu tikls der jebkuriem logu veidiem. Speciāla konstrukcija un tīkla materiāls ļauj uz visiem laikiem aizmirst par kukaiņiem mājās.

Tīkls ir viegli mazgājams, nepieciešamības gadījumā tas ir noņemams, nenokarājas. Ideāli iederas jebkurā istabas interjerā.

Moskītu tīkli var būt baltā, brūna, antracīta, zelta ozols (profilis) krāsa, siets pelēka krāsa PVC.

Sakarā ar pasūtījumu apjomu palielināšanās - cenu var uzzināt tikai caur e-pasta. Nosūtiet izmēri, žalūziju veidu, mēs aprēķināsim 20 minutes laikā.

Pa telefonu cenu neskaitām, nav iespējams aprēķināt katram klientam. Pa telefonu var saņemt konsultāciju vai izsaukt meistaru izmēru noņemšanai (gadījumā ja gatavi taisīt pasūtījums). Pie datora visu laiku strāda mūsu speciālists, kurš atbildēs īsākajā laikā.

Cena - 33,00EUR par m2.
Minimālie izmēri apmaksai 0.7m2
Uzstādīšana - 5 eur par 1 gab.

Kā pasūtīt? Piezvaniet mums 20491442, vai uzrakstiet e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar adresi un tālruņa numuru, kur vajadzīgi uzmērījumi. Meistars Jums pārzvanīs, lai precizētu vizītes datumu un laiku. Lūdzam pirms meistara izsaukšanas pārliecināties, ka esat gatavi veikt pasūtījumu.

Meistara izsaukšana - meistars ierodas tajā pašā vai nākamajā dienā pēc jūsu zvana.

Izgatavošanas laiks - 7-10 darba dienas, skaitot no uzmērīšanas brīža.

Kā aprēķināt cenu? Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, ir jāatsūta uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (20 min. laikā saņemsiet atbilde) logu izmēri un moskītu tīklu veids.