Informatīvā līnija:  20491442     e-pasts: info@zaluzijasjums.lv

Japāņu panelis vai ekrāna žalūzijas, japāņu žalūziju cenas

Vēlaties uzdot jautājumu, veikt pasūtījumu vai saņemt konsultāciju?

Japāņu panelis vai ekrāna žalūzijas, japāņu žalūziju cenas

Zaluzijasjums.lv

Tuesday, 29 January 2019 09:26

Kas ir plissē žalūzijas?

Plissē žalūzijas — relatīvi jauns gaismu atstarojošs izstrādājums logu, starpsienu un durvju ailu noformēšanai. Tās sevī ir apvienojušas praktiskumu, izsmalcinātību, kompaktumu, oriģinalitāti, estētiku un patīkamu cenu. Plissē žalūzijas interjeru padara skaistāku, kā arī pasargā telpu no svešām acīm un saules.

Pateicoties savai viengabala konstrukcijai, plissē žalūzijas ikvienai telpai piešķir vairāk izsmalcinātības un elegances. Tās tiek izmantotas dažādu stilu interjeru dizaina uzlabošanai, piešķirot tam oriģinalitāti un akurātumu. Plissē aizkari — lieliska alternatīva parastajiem aizkariem. Tie izskatās ļoti maigi patīkamo faktūru un toņu dēļ, kā arī spilgti un stilīgi mūsdienīgo krāsu dēļ.

Plissē žalūzijas bieži izmanto griestu un mansarda logiem, kā ar franču panorāmas logiem. Tomēr, neskatoties uz to, šādas žalūzijas ir lieliski piemērotas arī nelieliem logiem.

Tās var būt caurspīdīgas vai, tieši otrādi, noēnot saules gaismu. Viss ir atkarīgs no žalūziju materiāla faktūras. Mēdz būt, ka žalūzijas laiž cauri gaismu, piepildot ar to istabu, taču nelaiž siltumu — tā ir šī žalūziju veida atšķirīgā iezīme.

Kā funkcionālais un dekoratīvais elements plisē žalūzijas veiksmīgi pilda abas šīs funkcijas. Atkarībā no tā, vai jums nepieciešams paslēpties no saules, vai ielaist gaismu istabā, tiek izvēlēts materiāla blīvums un caurspīdīgums.

Thursday, 14 September 2017 12:27

Kāda veida žalūzijas ir labākas?

Kāda veida žalūzijas labāk iegādāties? Šādu jautājumu bieži uzdod tie, kuri ar žalūziju iegādi saskaras pirmo reizi. Tās atšķiras pēc tipa, materiāla, krāsu gammas un faktūras. Lai jaunais loga noformējums mājokļa saimniekiem patiktu, viņiem rūpīgi jāiepazīstas ar dažādu veidu žalūziju savstarpējām atšķirībām. Pēc tipa žalūzijas iedala horizontālajās, kuru lameles izvietotas loga platumā, un vertikālajās, ko veido loga ailā stateniski piekārtas loksnes.

Monday, 19 June 2017 17:38

Aizsargžalūzijas uz logiem

Aizsargžalūzijas uz logiem — droša jūsu dzīvokļa, biroja vai veikala aizsardzība. Uzstādot tādas sistēmas uz logu ārējām ailēm, jūs uz visiem laikiem aizmirsīsiet par uztraukumu, nemieru un bailēm par savu īpašumu. Mājās neviens neiekļūs bez jūsu ziņas un piekrišanas.

Lai aprēķinātu pasūtījuma cenu, atsūtiet mums uz e-pastu logu ailes izmērus (atbildi saņemsiet stundas laikā). Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lūdzu, norādiet vēstulē visas jūsu vēlmes.

Mēs piedāvājam pilnu servisu:

 • Mērīšana
 • Izgatavošana
 • Uzstādīšana
Monday, 19 June 2017 17:09

Plisse žalūzijas

Plisētas žalūzijas uz plastikāta logiem saliekas harmonikas veidā un iztaisnojas jebkurā vajadzīgajā virzienā. Žalūziju galvenais uzdevums — pasargāt no saules un rotāt telpas interjeru. Plisēto žalūziju pievilcīgā un oriģinālā struktūra plaši tiek pielietota dzīvokļos, privātmājās, ārpilsētas mājās, viesnīcās un birojos.

Žalūzijas var nolaist no augšas uz apakšu, no apakšas uz augšu, no vidus uz augšu un apakšu.

Lai uzzinātu cenu, lūdzu, atsūtiet mums uz e-pastu stikla izmērus, mēs izsūtīsim aptuvenos aprēķinu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Audumu katalogs būs pie meistara.

Tuesday, 30 May 2017 10:17

Atlaide žalūziju uzstādīšanai!

Šonedēļ cienījamajiem pasūtītājiem piedāvājam atlaidi žalūziju uzstādīšanai!

Ja pasūtījumā iekļautas vismaz trīs (jebkuras) žalūzijas, meistars veiks to uzstādīšanu par puscenu.

Nekavējieties un veiciet pasūtījumu jau šonedēļ, un mēs jums labprāt uzstādīsim jebkuras pašu izgatavotās kvalitatīvās žalūzijas par puscenu.

Mēs izgatavojam vislabākās kvalitātes žalūzijas jau kopš 2007. gada.

Lai veiktu aptuvenos pasūtījuma aprēķinus, mūsu tīmekļa vietnē dodieties uz sadaļu „Kā aprēķināt cenu”.

Wednesday, 10 May 2017 20:07

Kontakti

Ražošana:

Rīga, Mūkusalas 25 (1 stāvs)

e-pasts: info@zaluzijasjums.lv

Т. 20491442

 

Japāņu panelis vai ekrāna žalūzijas, japāņu žalūziju cenas

Tuesday, 21 March 2017 21:46

Rullo-kasešu žalūzijas

Rullo-kasešu žalūzijas ātri iekaroja tautas mīlestību, no dīvaina interjera rotājuma pārvēršoties par modernu aksesuāru. Un tas ir saprotams — tām nav būtisku trūkumu. Klasiskie aizkari, kas uzkrāj putekļus un zirnekļu tīklus, aizsedz palodzi, kuriem nepieciešams plašums, zaudē akurātajām un lakoniskajām kasešu žalūzijām.

Uzstādot kasešu žalūzijas uz stikla pakešu logiem, jūs varat pilnībā kontrolēt to gaismas plūsmu, regulējot stāvokli un izvēloties nepieciešamo auduma blīvumu. Ja nepieciešams radīt maksimālu aptumšojumu istabā, var izvēlēties īpaša veida aptumšojošu audumu.

Žalūziju pacelšanas augstums tiek regulēts ar vieglu kustību ar ķēdītes palīdzību, audums tiek regulēts un fiksēts liegi un bez piepūles.

Priekšrocības:

 • ir ideālas dzīvojamo un biroja telpu, virtuves, viesistabas, kabineta interjera noformēšanā;
 • atbrīvo vietu un atsedz palodzi;
 • izturīgas un drošas;
 • plaša dažādu veidu auduma izvēle ļauj viegli aizēnot telpu vai maksimāli aizsargāt no saules gaismas (tiek izmantoti aptumšojoša tipa audumi);
 • īpašs auduma piesūcinājums atgrūž mitrumu un putekļus, ļaujot izstrādājumu kopt minimāli, un ļauj ilgi saglabāt lielisku ārējo izskatu;
 • faktūru, blīvuma un zīmējumu dažādība ļauj padarīt šo aksesuāru par jebkuras telpas rotu.
Saturday, 18 March 2017 17:23

Ka aprēķināt cenu?

Lai aprēķinātu cenu, lūdzu, atsūtiet savu logu izmērus! Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Nav nepieciešams zīmēt logus.

Aprēķiniem nepieciešamais žalūziju izmēru piemērs:

 • loga platums un augstums (cm);
 • loga platums un augstums (cm).

Noteikti norādiet žalūziju tipu.

Kuri izmēri ir jāmēra?

Rullo-kasešu žalūzijām — rūts izmērs

Rullo žalūzijām — loga ailas izmērs

Mini izmēra rullo žalūzijām — rūts izmērs

Vertikālajām žalūzijām — loga ailas izmērs

Dienas-Nakts tipa žalūzijām — loga ailas izmērs

Stikla pakešu logiem paredzētajām Dienas-Nakts tipa žalūzijām — rūts izmērs

Horizontālajām ISO žalūzijām — rūts izmērs

Romiešu žalūzijām — loga ailas izmērs

Japāņu paneļiem — loga ailas izmērs

Foto žalūzijām — apdrukāt iespējams rullo žalūzijas vai rullo-kasešu žalūzijas. Norādiet to, kāda tipa žalūzijas vēlaties apdrukāt, jo tas nosaka, kas tieši jāmēra.

Moskītu tīkli — gaismas ailas izmērs. Atveriet logu un izmēriet to.

Saturday, 18 March 2017 17:23

Izsaukt meistaru

Ja esat izvēlējušies piemērotāko un vēlaties veikt pasūtījumu, lūdzu, rakstiet mums uz elektroniskā pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvaniet uz numuru 20491442. Paziņojiet mums savu adresi, tālruņa numuru, žalūziju tipu un aptuveno daudzumu. Menedžeris pieņems pasūtījumu un nodos to meistaram. Vienas stundas laikā meistars jums piezvanīs, un jūs vienosieties par ierašanās laiku.

Tajā pašā vai nākamajā dienā mēs veiksim mērījumus.

Meistars jums aizvedīs arī katalogus.

Meistara izsaukšana Rīgā ir bezmaksas tādā gadījumā, ja jūs veicat pasūtījumu.

Ja vēl neesat pieņēmuši lēmumu par pasūtīšanu un vēlaties uzzināt orientējošo cenu, lūdzu, atsūtiet izmērus uz mūsu adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Teksta formātā norādiet žalūziju tipu un aptuvenos izmērus. Nav nepieciešams zīmēt logus.

Piemērs:

 • loga augstums un platums (cm);
 • loga augstums un platums (cm).

Mēs aprēķināsim aptuveno pasūtījuma cenu. Gadījumā, ja būsiet gatavi veikt pasūtījumu, jūs varēsiet izsaukt meistaru, kurš precīzi nomērīs logu, un jūs izvēlēsieties krāsu.

Mēs gaidīsim jūsu zvanu!

„Žalūzijas jums” kolektīvs

T.20491442

1 lapa no 3